Průmyslové LED osvětlení

Průmyslové LED osvětlení se hodí na každou stavbu nebo do každé velké dílny či provozovny. Už dnes šetří náklady mnoha firmám a je jasné, že jeho popularita do budoucna ještě poroste. Poradí si s každým prostředím, například prašnost na stavbě vůbec nevadí, stejně tak i vystavení dešti nebo větru.

Velkou výhodou, jíž samozřejmě velmi ocení velké i malé firmy, přináší nízké provozní náklady a totéž se dá říct i o až magicky dlouhé životnosti, která dosahuje desítek tisíc hodin – a to klidně při každodenním provozu, nic se neopotřebuje, nic se nezničí. Tyhle žárovky prostě nepraskají, protože nejsou z již poměrně dost technologicky zastaralých bambusových vláken! A vliv na to nemá ani časté spínání, jak by se mohlo z laického pohledu jistě zdát.

V klasickém průmyslovém provozu jsou náklady na osvětlení zhruba čtvrtinou nákladů celkových. Pomocí úsporných osvětlovacích systémů LED ušetří firmy padesát až osmdesát procent nákladů, návratnost investice do pořízení nového osvětlení je zpravidla jeden až tři roky. Do nákladů se samozřejmě velmi pozitivně promítne i naprosto minimální nutnost údržby.
Průmyslové LED osvětlení dokáže být i maximálně šetrné k životnímu prostředí. Pokud Vám proto není příroda lhostejná, je právě tohle další argument, proč přejít k modernější technologii v ohledu svícení.

Komerční, sportovní nebo firemní areály, parkoviště, výstavní plochy nebo tovární haly a třeba i supermarkety, paleta použití průmyslového LED osvětlení je skutečně až nečekaně pestrá. K dobru lze připočíst i široký úhel vyzařování a nečekaně atraktivní vzhled, který dobře ladí se svým okolím. Žádné několikavteřinové poblikávání po zapnutí či dokonce během provozu, žádné nepříjemné bzučení jako u prapředků tohoto druhu osvětlení, to už určitě nehrozí.